Je tu univerzitná e-športová liga

Milí študenti,
vďaka spolupráci Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Študentského parlamentu UKF a UKF E-Sports sa nám podarilo získať pozvánku do historicky prvej oficiálnej univerzitnej e-športovej ligy pod záštitou ministra školstva SR. Túto ligu podporuje Študentská rada vysokých škôl i Slovenská asociácia elektronických športov. Liga sa uskutoční v hrách Counter Strike: Global Offensive, League of Legends a Hearthstone.
E SPORT
Aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky, rozhodli sme sa usporiadať celouniverzitný nábor študentov UKF so záujmom o e-šport. Ak chcete reprezentovať našu univerzitu, alebo pomáhať pri organizácii e-športových aktivít, vyplňte, prosím, dotazník, alebo nás kontaktujte prostredníctvom správy na FB page.

Bc. Lucia Spodniaková
predsedníčka ŠP UKF