Si znevýhodnený? Nevadí, To dáš!

Študentský parlament UKF je súčasťou projektu, ktorý pomáha mladým znevýhodneným ľuďom vzdelávať sa a rásť.
Študentský parlament UKF spolupracuje s projektom To dáš!, ktorý pomáha mladým ľuďom uspieť a rásť. Projekt podporuje mladých znevýhodnených ľudí formou tréningov, motivačných workshopov či hľadaním pracovných príležitostí.
Projekt To dáš! vznikol v rámci medzinárodnej iniciatívy Youth Empowered, ktorú do Českej a Slovenskej republiky prináša spoločnosť Coca-Cola HBC Česko a Slovensko ako celoskupinový projekt spoločnosti Coca-Cola Hellenic Bottling company. Projekt má za cieľ do roku 2025 preškoliť v 28 krajinách spoločnosti Coca-Cola Hellenic Bottling Company jeden milión znevýhodnených detí a mládeže.
Aktivity projektu sú určené pre študentov stredných a vysokých škôl, deti z detských domovov, osamelých rodičov z krízových centier vo veku od 16 do 30 rokov, ktorí sú nejakým spôsobom znevýhodnení oproti ostatným mladým ľuďom. Väčšinou pochádzajú zo sociálne slabších rodín, regionóv s vysokou nezamestnanosťou, neúplných rodín, detských domovov, alebo sa dostali do ťažkej životnej situácie a majú záujem o ďalšie vzdelávanie, rast a osobný rozvoj.
Viac sa dozviete na www.cocacolatodas.com
Text: Študentský parlament UKF