Októberfest 2018

Tak a prvá akcia zimného semestra je úspešne za nami. Síce počasie bolo trochu chladnejšie, študentom to neprekážalo, a tak sa ich na amfiteátri nazbieralo viac ako 4000. To, že toto podujatie je mimoriadne obľubená značí aj fakt, že sa konalo už 16. krát. 

 V utorok, 2.10.2018, bolo všetko nachystané na to aby v Nitre mohla znova vypuknúť jedna z najväčšich akcií študentského života. Presne o 17:00 pomaly prichádzali študenti, nitrianskych univerzít, aby si mohli dosýta vychutnať vystupujúce skupiny. Navštevníkov nečakala len výborná hudba, ale aj stánky s občerstvením a taktiež súťaže.
Moderátorského mikrofóna sa ujali naši kolegovia z prednáškových lavíc, a to Klaudia a Vlado, ktorí dynamicky viedli celý večer. 

Oficiálne prišli podujatie otvoriť rektor UKF prof. RNDr. Libor Vozár, CSc., prorektor pre vonkajšie vzťahy a sociálne veci doc. PaedDr. Miroslav Tvrdoň, PhD., dekanka Fakulty stredoeurópskych štúdií Dr.habil. PaedDr. Žofia Bárzciová, PhD., a dekanka Filozofieckej fakulty doc. PhDr. Jarmila Jurová, PhD.
Rektor UKF, prof. Libor Vozár, vo svojom príhovore privítal všetkých študentov v novom semestri, poprial všetko dobre, zároveň vyjadril vďaku Študentskému parlamentu UKF za organizáciu tejto akcie a poprial dobrú zábavu. 

Ako prvá sa nám predstavila kapela Prvý apríl. Po nich nám prišli svoje piesne predstaviť skupiny Ladies ang genitals a Zlomená nota. Na svoje si prišli aj fanúšikovia Bijouterriera, ktorí aj napriek sviežemu počasiu odštartovali svoj koncert v zaujímavých kostýmoch. Počas večera divákov v napätí držali aj rôzne súťaže, ktoré s nimi hrali naši moderátori. 

Čerešničkou na torte tohto úspešného večera bola skupina Helenine oči, ktorá dostala divákov do varu a dala pomyselnú bodku tohtoročnému Októberfestu. 

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Kontaktné informácie

Študenský parlament UKF
Dražovská 2, 949 01 Nitra
Študentské centrum, kancelária č. 1
tel: +421 949 459 744
e-mail:
IČO: 36 105 546
IBAN: SK 73 0200 0000 0019 3310 7656

 

Partneri

LogoUKF whitesquare
NR kraj logo  SE logo horizontal web

Sociálne siete

ikona FB  ikona insta