Októberfest UKF 2016

Skvelá zábava, fantastická atmosféra, výborná hudba a množstvo nezabudnuteľných zážitkov! Aj takáto je bilancia prvej a jednej z najväčších udalostí, ktoré pre Vás každý rok chystáme.


Kto z vás sa Októberfestu zúčastnil, ten veľmi dobre vie ako sa má správne zahájiť začiatok akademického roka . Snažíme sa, aby študenti popri ťažkom štúdiu našli čas aj na relax a zábavu. Preto aj tento akademický rok 2016/2017  odštartoval, s poriadnou dávkou zábavy, už v poradí štrnásty ročník Októberfestu. Napriek tomu, že sa uskutočnila udalosť  trochu netradične skôr, v stredu 28. septembra, zúčastnilo sa jej vyše tisícky študentov. O program sa nám postarali stály moderátori Vratko so Sabinou, ktorí si pre účastníkov Októberfestu pripravili množstvo zábavných súťaží o zaujímavé ceny.  Fantastickú atmosféru odštartovali kapela RANNÁ NEVOĽNOSŤ a hudobným programom pokračovali skupiny NEVERBACK, REPLAY, PUDING PANI ELVISOVEJ. To však nebolo ani zďaleka všetko, o skvelú atmosféru sa rozhodne postarali aj kapela SMOLA A HRUŠKY či hedlajner večera HELENINE OČI, ktorí perfektnou hudbou, ako čerešnička na záver, ukončili najväčšiu opensemester párty Októberfest UKF 2016.
Počas celého programu však bolo pre študentov poskytované aj občerstvenie. V jednotlivých stánkoch si mohli zakúpiť lahodné pivo alebo doplniť vyčerpanú energiu nápojom v stánku s Red Bullom. Nuž, takto sa má správne zahájiť akademický rok! A verte či nie, toto je len začiatok. Už teraz totiž chystáme ďalšie zaujímavé akcie a udalosti len pre vás. Rozhodne sa máte na čo tešiť. Semester je v plnom prúde a študentský parlament už naplno zarezáva, aby sme pre vás prichystali len tie najlepšie udalosti a postarali sa tak o to, aby ste aspoň na chvíľu zabudli na študentské problémy a užívali si tak pravý bezstarostný študentský život.

Kalendár udalostí

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Kontaktné informácie

Študenský parlament UKF
Dražovská 2, 949 01 Nitra
Študentské centrum, kancelária č. 1
tel: +421 949 459 744
e-mail:
IČO: 36 105 546
IBAN: SK 73 0200 0000 0019 3310 7656

 

Partneri

LogoUKF whitesquare
NR kraj logo  SE logo horizontal web

Sociálne siete

ikona FB  ikona insta